Poznaj siebie – zrozumiesz innych

Czy pracownik którego zatrudniasz jest energicznym człowiekiem, który zawsze coś robi, ma swoje zdanie i jest pracoholikiem? A może to sympatyczna osoba której nie zamykają się usta i zawsze ma do opowiedzenia jakaś historię? Albo to spokojny wyrafinowany człowiek który jeśli się za coś weźmie to robi to w sposób perfekcyjny? No i jeszcze jedna osobowość – bardzo spokojny sprzedawca który wszystkie swoje uczucia i emocje schował gdzieś głęboko i  bez widocznego entuzjazmu lecz wytrwale pracuje u ciebie już od dłuższego czasu?

Każdy pracownik to osobna historia i nie można generalizować, ale znajomość podstaw psychologii (takiej zrozumiałej dla przeciętnego zjadacza chleba) jest narzędziem które umożliwia sprawniejsze i skuteczniejsze działanie kiedy prowadzisz własna firmę. Zatrudnienie pracownika to odpowiedzialność.  O tych podstawach przeczytasz we wspomnianym w poprzednim artykule moim e-booku „Tajniki skutecznej rekrutacji w zoologii”.

W e-booku zapraszam Cię m.in do krótkiego testu własnej osobowości, który znajdziesz TUTAJ.

Samo rozwiązanie testu jeszcze nic ci nie powie oprócz nazwy twojej osobowości. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam do kupna „Tajniki skutecznej rekrutacji w zoologii”. Za niewielką sumę zdobędziesz przydatna kilkuletnią wiedzą z zakresu przyjmowania pracowników do sklepów zoologicznych.

Masz gwarancję, że wiedzę którą uzyskasz w tym e–booku będziesz mógł skonsultować z jej autorem. Nie jest to produkt, który zakupisz na targowisku i nie znajdziesz już więcej jego sprzedawcy. Cały czas masz możliwość konsultacji z autorem poradnika.

Dodaj komentarz