Megazoologiczny w Kołobrzegu

W grudniu zacząłem nowa serię nagrań wideo. Będę w niej przedstawiał osoby związane z branżą zoologiczną. Właścicieli sklepów przede wszystkim. Ale znajdą się też osoby związane ze sklepami internetowymi, hurtowniami, dystrybutorami a także hodowcami. Myślę, że znajdzie się też miejsce dla osób nieco luźniej związanych z branżą. Ale to przyszłość. Teraz czas na pierwszego gościa. Będzie nim Joanna Żulicka, właścicielka dwóch sklepów stacjonarnych i sklepu internetowego.

Joannę Żulicką poznałem ok. 2015 roku podczas prowadzenia szkolenia dla pracowników sklepu zoologicznego. Zaskoczony wtedy byłem świetnym poziomem prowadzenia firmy. Dbanie o wygląd sklepu, nietypowe produkty, szkolenia dla pracowników, rozwój własny….

To wcale nie jest norma w każdym sklepie zoologicznym. Na pewno jednak jest normą w firmach, które stawiają na rozwój i  chęć wyróżnienia się wśród konkurencji.

Nasza rozmowa odbyła się w formie transmisji online. Ważnym elementem było tło. Mój gość nadawał ze swojego sklepu zoologicznego. 

Rozmowa o sklepie zoologicznym

Rozmowa była długa i merytoryczna. Na pewno wiele osób zdziwi się jak dużo ciekawych  informacji można było usłyszeć. Oprócz pytań które miałem przygotowane, wyszło trochę wątków pobocznych.

One są niezmiernie ciekawe. Myślę, że każdy własciciel sklepu zoologicznego – jak i zainteresowany jego założeniem – z ciekawością przesłucha tego wywiadu.

O jakich tematach rozmawialiśmy?

  • Dlaczego zaczełaś w biznesie zoologicznym
  • Jakie metody sprzedażowe sprawdzają sie w Twoim sklepie
  • Jak rekrutujasz i szkolisz pracowników
  • Na jakim poziomie masz narzut w karmach suchych
  • Jak radzisz sobie z konkurencją internetową
  • Jak pandemia wpłyneła na Twoją firmę Co ciekawe okazało się po nagraniu, że jeden z moich filmów miał wpływ na decyzję o nowym sklepie zoologicznym.
  • Porozmawialiśmy o hurtowniach zoologicznych. Ich niedostatkach i problemach ze zdrową komunikacją.
  • Pojawił się temat zmian w sklepach zoologicznych. Szczególnie takich jaki mój gość chciałby żeby się pojawiły.
  • Ciekawy temat o ambitnej grupie na facebooku. 

Poniżej znajdziesz całe nagranie.

 

Jeśli jesteś zainteresowany by pokazać swój sklep zoologiczny, podzielić się swoimi doświadczeniem, czyli o sukcesach i porażkach, porozmawiać w czasie podobnej transmisji to zapraszam to kontaktu biuro(małpa)strefazoo.info

Firmom chcącym zareklamowac sie w czasie takiej transmisji/lub wystąpić (a nie są właścicielami sklepów zoologicznych) zapraszam również do kontakt, gdzie przedstawię ofertę: biuro(małpa)strefazoo.info

 

 

Krzysztof Burzyński

Dodaj komentarz