Pasja zoologiczna w Solcu Kujawskim

Wszystko co potrzebne możemy znaleźć na estetycznie zrobionych półkach

Dzisiaj chciałbym przedstawić nowy sklep w Solcu Kujawskim.

Jest to sklep Zoologiczno-Wędkarski „PASJA” mieszczący się na ul. Toruńskiej. Prowadzony jest przez panią Natalię Gralak.

Właścicielkę sklepu miałem okazję poznać dzięki jej zakupowi poradnika „Jak założyć sklep zoologiczny”.

Pani Natalia postanowiła by wnętrze sklepu nie było typowe, czyli że najpierw widać towar później sprzedawcę. Postanowiła na relację z klientami. Klienci są zadowoleni z takiego układu twierdząc że jest przestrzennie, estetycznie a i towar jest inny niż u konkurencji.

Estetyka sklepu jest tym co najbardziej rzuca się w oczy. Kiedyś opisałem jak w 20m sklepie można wszystko pomieścić (artykuł w archiwum), a ten sklep ma dużo więcej miejsca co daje klientom dużą swobodę ruchu i przestrzeń.

Klienci mają częściowy bezpośrednio dostęp do towarów. Jest dostęp do żwirków i siana oraz podstawowych pokarmów. Na ladzie stoją impulsowe towary które zachęcają klientów do ich kupna.

Wędkarska ekspozycja w sklepie PASJA

Sklep posiada w swoim asortymencie także akcesoria wędkarskie. NA jego środku jest łatwo zauważalna ekspozycja wędkarstwa która prawdopodobnie przykuwa uwagę każdego zapaleńca moczenia kija w wodzie.

Zobacz wykłady fachowców z zoologii na temat prowadzenia sklepu zoologicznego

 

Sklep PASJA nie posiada zwierząt co jest coraz popularniejszym rozwiązaniem wśród nowo powstających sklepów zoologicznych. Czy to dobrze czy źle? Nie do mnie należy ta ocena, ale taki trend dominuje od jakiegoś czasu. Jeżeli sklep przynosi zyski to brak zwierząt oznacza brak konieczności opieki nad często kłopotliwymi zwierzętami i ich obsługą.

 

 

 

Sklep PASJA rozpoczął swoją działalność od pasjonatki i miejmy nadzieję że ta pasja będzie przenikać cała działalność i sposób myślenia pani Natalii.

Czego życzę z całego serca.

 

 

 

Krzysztof Burzyński

www.strefazoo.info

Dodaj komentarz